Sociální pracovník/pracovnice péče o duševně postižené

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( Sociální pracovník/pracovnice péče o duševně postižené ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovního místa:
- Práce metodami case management a psychosociální rehabilitace pro podporu zotavení lidí s dlouhodobou duševní nemocí, jako je schizofrenie nebo afektivní poruchy
- Individuální práce s klientem ambulantní nebo terénní formou
- Práce v týmu
- Práce s rodinou klienta a dalšími lidmi a subjekty (úřady, zaměstnavatelé, lékaři, kamarádi, sousedé)
- Vedení skupinových aktivit, nácvik dovedností klientů

Nabízíme:
1. Zajímavou, různorodou a smysluplnou práci.
2. Průběžné vzdělávání, podporu profesního růstu – možnost dalšího odborného rozvoje.
3. Práci v malém, příjemné kolektivu a podporu formou vnitřní a vnější supervize.
4. Pružnou pracovní dobou, možnost sick days a administrativní práce z domu.
5. Služební mobil, PC a notebook.

Požadujeme:
1. Vzdělání VŠ/VOŠ vzdělání v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost nebo VOŠ zdravotní sestra se specializací v psychiatrii.
2. Praxe v oblasti sociálních služeb vítána.
3. Zodpovědnost a základní komunikační dovednosti pro práci s lidmi s duševním onemocněním.
4. Bezúhonnost.
5. Řidičský průkaz skupiny B

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je profesní životopis a motivační dopis zaslaný nejpozději do 12. 5. 2019
Volné místo sociální pracovník/pracovnice péče o duševně postižené pro lokalitu Hradec Králové.