Laborant/ka

  • Veselí nad Lužnicí

Pracovní místo ( Laborant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: provádění vstupní, mezioperační a finální kontroly materiálů a výrobků, kontrola výroby a výrobků, odběr a testování vzorků, řízení neshodných výrobků
Požadavky: min. SŠ vzdělání (nejlépe potravinářského, chemického nebo zemědělského oboru, není podmínkou - možné detailní zaučení), smysl pro odpovědnost, pečlivost, schopnost dodržování předpisů, schopnost práce v týmu, zájem o oblast potravinářského průmyslu, základní znalost práce s PC - Word, Excel, časová flexibilita (nepřetržitý provoz, vč. víkendů), řidičské oprávnění sk. B.
Nabízíme: práci v nadnárodní společnosti, práce na HPP, práce na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito s příspěvkem na penzijní připojištění, dvanáctihodinové směny, 5 týdnů dovolené, příspěvky ve formě stravenek, s dobou neurčitou příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na naše produkty, firemní večírky.
Kontakt telefonicky, e-mailem.
Volné místo laborant/ka pro lokalitu Veselí nad Lužnicí.