Facility manager - správce areálu

  • Brno

Pracovní místo ( Facility manager - správce areálu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem
Náplň práce:
aktivní komunikace s klienty, sledování a vyhodnocování jejich potřeb, zpracování a předkládání obchodních nabídek klientům, jednání s novými klienty a příprava smluvních podkladů, správa energetických zařízení - plánování a zajišťování revizí a údržby, sledování energetického hospodářství a zpracování podkladů pro fakturaci,vedení kolektivu údržby a úklidových služeb ( 10 pracovníků), zajištění nákupu a dodávek provozního materiálu, plánování a zajištění údržby, úklidu areálu a jednání s dodavateli služeb, správa movitého majetku, zajištění předepsané údržby, revizí a kontrol.
Požadujeme:
min. SŠ vzdělání s maturitou ( technického směru výhodou ), komunikativní schopnosti, ochota a příjemné vystupování, smysl pro samostatnost a provádění operativních rozhodnutí, orientaci v oboru, velmi dobrá znalost PC (MS Office), řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič + VZV, trestní bezúhonnost
Nabízíme:
pracovní poměr na dobu neurčitou, zázemí stabilní společnosti, příspěvěk na stravování, zajímavé finanční ohodnocení
Volné místo facility manager - správce areálu pro lokalitu Brno.