Řidič - Údržbář

  • Brno

Pracovní místo ( Řidič - Údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zasílejte životopisy na emailovou adresu info@koc.brno.cz. Bližší informace při osobním setkání.
Požadované dovednosti:
vzdělání nejlépe v tech. oboru
řidičský průkaz sk. B
manuální zručnost
ochota pracovat o víkendech a svátcích
samostatnost
spolehlivost
bezúhonnost

Poznámka k volnému místu: (náplň práce, popis pozice).
Jedná se o řízení vozidla a drobné údržbářské práce na budovách. Požadujeme min. vyučení + řidičské oprávnění sk. B, alespoň 3 roky praxe jak v údržbě, tak v řízení motorového vozidla, všestrannost - instalatérské, zámečnické, malířské práce atd., ochota, flexibilita, slušné vystupování a kladný přístup k seniorům, trestní bezúhonnost. Dobré platové podmínky, výborné pracovní prostředí, obědy zdarma, služební telefon atd. Stabilní práce v městské organizaci.
Volné místo řidič - údržbář pro lokalitu Brno.