Pracovnice na šicí dílně (švadlena, vychystávání, příprava výroby)

  • Chrudim

Pracovní místo ( Pracovnice na šicí dílně (švadlena, vychystávání, příprava výroby) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim - U Vodárny 949
NÁPLŇ PRÁCE: vychystávání - vstupní příprava dílů pro šicí dílnu, obsluha fixačního lisu, šití.
Pracovní doba 6-14 h. Úkolová mzda
POŽADAVKY: praxe v oboru, orientace ve střihových dílech.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na dopravu, stravenky
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v době od 7:00 - 14:00 hodin, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně v době od 7:00 - 14:00 hodin v sídle firmy. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Volné místo pracovnice na šicí dílně (švadlena, vychystávání, příprava výroby) pro lokalitu Chrudim.