Švadlena

  • Chrudim

Pracovní místo ( Švadlena ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim - U Vodárny 949
NÁPLŇ PRÁCE: Šití lehké dámské konfekce - šaty, halenky, šití jednotlivých operací formou pásové výroby.
Pracovní doba 6-14 hod, případně 7-14 hod. Úkolová mzda.
POŽADAVKY: praxe v oboru, zručnost.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na dopravu, stravenky
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v době od 7:00 - 14:00 hodin, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně v době od 7:00 - 14:00 hodin v sídle firmy. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Volné místo švadlena pro lokalitu Chrudim.