Pokladní

Pracovní místo ( Pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MVP:Chodovská 1549/18, 101 00 Praha 10
kontakt:ovat mailem kadrycz7@baumax.cz
bauMax -staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici pokladní.
Náplň práce: práce s pokladnou, kontrola stavu pokladny, informování a komunikace se zákazníky.
Požadujeme: výuční list, samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce o víkendech, praxe výhodou, výpis z rejstříku trestů. Vhodné pro OZP.
Nabízíme: HPP (smlouva na 3 roky), zajímavé mzdové ohodnocení, další benefity, samostatnou práci, možnost seberealizace.
Nástup ihned.
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail kadrycz7@baumax.cz
.Zaměstnanecké výhody: Prémie, stravenky