SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE - PORADCE/-KYNĚ OBČANSKÉ PORADNY

  • Most

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE - PORADCE/-KYNĚ OBČANSKÉ PORADNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Diakonie ČCE - Středisko sociální pomoci v Mostě
vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE - PORADCE/-KYNĚ
V OBČANSKÉ PORADNĚ
Hledáme
- Kolegyni nebo kolegu - sociálního pracovníka / poradce do týmu na úvazek 1,0 pro pracoviště v Mostě
Nabízíme
- Pracovní uplatnění v neziskové organizaci s dlouholetou tradicí
- Kreativní a rozvojové prostředí
- Práci v malém týmu a přátelský kolektiv
- Firemní vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
- Bonusovou dovolenou za odpracovaná léta
- Nástupní mzdu 21 540 Kč,- Kč. Perspektiva mzdového růstu po zapracování
Požadujeme
- Odbornou způsobilost sociálního pracovníka ve smyslu ustanovení zákona č. 108/2006 Sb.,
o sociálních službách (vyšší odborné či vysokoškolské vzdělání ve vyjmenovaných oborech)
- Trestní bezúhonnost
- Zdravotní způsobilost
- Dobré organizační schopnosti
- Výborné komunikační schopnosti, empatii, schopnost držet profesionální hranice při poskytování služby
- Administrativní dovednosti (vedení náročnější klientské dokumentace)
- Smysl pro odpovědnost, samostatnost a pečlivost
- Schopnost týmové spolupráce, férovost v jednání
- Aktivní přístup a ochota učit se
Výhodou
- Předchozí zkušenost s poskytováním odborného sociálního poradenství
- Solidní orientace v dluhové problematice a relevantních právních předpisech (rodinné právo, civilní právo, sociální služby, sociální zabezpečení, insolvenční zákon, exekuční řád, občanský soudní řád)
Náplň práce
- Přímá práce s uživateli služeb
- Vedení dokumentace
- Spolupráce na tvorbě metodických dokumentů
- Kontakt s úřady a dalšími spolupracujícími organizacemi
Přih