Head of Sales & Quotation Center

  • Drásov

Pracovní místo ( Head of Sales & Quotation Center ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: e-mailem

Náplň práce:
*vedení týmu obchodníků a nabídkového oddělení
*odpovědnost za prodej generátorů a motorů
*vytváření prodejních cílů a strategií výrobního portfolia
*rozvíjení a udržování spolupráce se zástupci z prodejních regionů
*prověřování obchodních příležitostí a komunikace ohledně nabídek vůči zákazníkovi, vedení vyjednávání a uzavírání kontraktů s maximální dosažitelnou ziskovostí
*odpovědnost komplexně za celý proces prodeje u svěřených projektů - zpracovávání obchodních částí nabídky a ve spolupráci s kolegy zajišťování předložení technické části nabídky
*zajišťování, aby svěřené projekty byly v souladu s platnými procesy ve společnosti

Požadavky:
*VŠ vzdělání (ekonomického, elektro nebo obchodního směru)
*velmi dobrou znalost angličtiny a němčiny na úrovni min. C2, další jazyk výhodou
*prokazatelné znalosti a zkušenosti mezinárodního prostředí v nadnárodní korporaci - min. 10 let
*praxi v prodeji a řízení projektů a field servis - nejlépe v energetice nebo elektrotechnice
*zkušenosti s vyjednáváním v projektovém businessu - vedení a organizaci servisu, projektového managementu, engineeringu a sales
*znalost komerčních podmínek souvisejících s realizací projektů - daně, účetnictví, finanční nástroje apod.
*zkušenosti s vedením a prací v mezinárodních týmech, zahraničními partnery a vzdálenými týmy
*velmi dobré komunikační, prezentační dovednosti a vyjednávací schopnosti v
*orientaci na zákazníka, včetně chápání jiných kultur

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Místo výkonu práce: Drásov 126, 664 24 Drásov
Volné místo head