Sergey Gharibyan

Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla

Odeslat

Pracovní náplň
příprava zeleniny, smažení polotovarů. Pracovní doba od 8,30h. do 19,00h. 1. turnus Po, St, Pá a 2.turnus Út, Čt, So. Částečná znalost arménštini výhodou. Způsob kontaktování zaměsrnavatele: telefonicky domluvit osobní schůzku.
Volné místo pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla pro lokalitu Litoměřice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2019
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Pozici nabízí: Sergey Gharibyan
Ulice: Na Kocandě 2201
Město: Litoměřice
PSČ: 412 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Sergey Gharibyan
Telefon: +420 739 602 801

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Sergey Gharibyan