OPERÁTOR/-KA TESTOVÁNÍ VÝROBKŮ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OPERÁTOR/-KA TESTOVÁNÍ VÝROBKŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou, po zapracování doba neurčitá, nástup možný ihned nebo dohodou, práce na 3 směny ( 8 hoodinové směny pondělí až pátek), směny (+ 16,- Kč příplatek za noc).
- Náplň práce: testování a vizuální kontrola jakosti pryžových výrobků především pro automobilový průmysl.
- Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, dobrý zrak, orientace na výsledek. Praxe ve výrobní firmě vítána.
- Nabízíme: Příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příplatek za odpolední směnu a další benefity zaměstnaneckého programu (sport, rekreace atd.)
- Prosíme o zaslání životopisu na e-mail: miroslava.kucerova@trelleborg.com, případně tel. kontakt. 495 753 255 nebo 603 569 123 (6.00 - 14.00 h)
Volné místo operátor/-ka testování výrobků pro lokalitu Hradec Králové.