Výrobní inženýr/technolog výroby optických snímačů

  • Trutnov

Pracovní místo ( Výrobní inženýr/technolog výroby optických snímačů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VÝROBNÍ INŽENÝR / TECHNOLOG VÝROBY OPTICKÝCH SNÍMAČŮ
Váš úkol:
V této nově vytvořené pozici budete spolupracovat na projektech „světelných závor“ dalších projektů optických snímačů, připravovat technologii a výrobní dokumenty a spolupracovat s výrobním personálem.
Úkoly a zodpovědnosti při transferech výroby a při zavádění nových výrob jsou:
- příprava projektové dokumentace pro transfery a nové výroby, m.j. pracovní dokumenty, technologické postupy, vytvářet a udržovat výrobní pokyny (v češtině ale i v cizím jazyce AJ nebo NJ)
- vytváření koncepce výroby pro nové produkty
- provádění a koordinace plánování výroby a její implementace v závodu Trutnov
- organizace, dohled a spolupráce při zaškolení operátorů
Máte tyto předpoklady?
- SŠ/VŠ strojní/elektro
- komunikativní znalost AJ nebo NJ
- dobrá znalost PC (zejména MS Office)
- odborné znalosti – praktické zkušenosti v oblasti výroby a plánování zakázek a údržby strojů vítány
- organizační schopnosti a schopnost efektivní komunikace a flexibilita, schopnost učit se novým věcem
Co nabízíme?
- stabilní pozice v profesionálním a inovačním prostředí - atraktivní mzdové ohodnocení
- extra týden dovolené
- flexibilní pracovní doba
- vzdělávací příležitosti – jazykové kurzy
- příspěvek 1.500,- po odpracovaném roce na penzijní připojištění
- 55% příspěvek na stravu
- 1.500,- měsíční odměna za spolehlivou docházku
- 6.000,- roční příspěvek na sportovní, zdravotní a kulturní aktivity
- příspěvek až 4.000,- ročně na dětské aktivity
Je pro Vás pozice zajímavá?
Zašlete co nejdříve motivační dopis a Váš životopis na email: jobs@cz.pepper