kontrolor/ka oddělení stížností, petic a vnitřní kontroly odboru kontrolního a p

  • Brno

Pracovní místo ( kontrolor/ka oddělení stížností, petic a vnitřní kontroly odboru kontrolního a p ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa
kontrolora/kontrolorky oddělení stížností, petic a vnitřní kontroly odboru kontrolního a právního
Místo výkonu práce: Brno, Žerotínovo náměstí 449/3
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 10
Termín nástupu: co nejdříve - dle dohody
Charakteristika vykonávané práce: samostatně provádí náročné kontroly uvnitř úřadu, podílí se na koncepci a zajišťování metodiky v oblasti vnitřní kontrolní činnosti, analyzuje výsledky kontrolních zjištění a navrhuje opatření k nápravě a k odstranění příčin nedostatků.
Kontaktní pracovnice: JUDr. Dagmar Dorovská, vedoucí oddělení stížností, petic a vnitřní kontroly odboru kontrolního a právního tel.: 541 651 263
Požadujeme:
˘ vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání
˘ studijní obor: nejlépe ekonomický směr
˘ znalost příslušné legislativy: zákona o krajích a o obcích, znalost oblasti kontroly, finanční kontroly, orientace v oblasti účetnictví, dotací, majetku, veřejných zakázek, všeobecný přehled o dění v Jihomoravském kraji
˘ vítaná praxe ve veřejné správě
˘ komunikační a prezentační dovednosti, uživatelská znalost MS Office
˘ reprezentativní vystupování
˘ analytické myšlení, schopnost aktivně přistupovat k řešení problému
˘ schopnost samostatné i týmové práce
˘ ochota se dále vzdělávat a v praxi aplikovat získané znalosti
˘ pečlivost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasaz