referent/ka pro oblast ekonomiky oddělení zdravotní péče a ekonomiky odboru zdra

  • Brno

Pracovní místo ( referent/ka pro oblast ekonomiky oddělení zdravotní péče a ekonomiky odboru zdra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa
referenta/referentky pro oblast ekonomiky oddělení zdravotní péče a ekonomiky odboru zdravotnictví
Místo výkonu práce: Brno, Žerotínovo náměstí 449/3
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 10
Termín nástupu: co nejdříve - dle dohody
Charakteristika vykonávané práce:
Zpracování materiálů předkládaných k projednání voleným orgánů JMK, vykonávání průběžné kontroly, zajišťuje kontrolu hospodaření podle rozpočtu včetně sledování vývoje v příspěvkových organizacích v oblasti zdravotnictví, provádí metodickou a konzultační činnost v oblasti zdravotnictví ve vztahu k příspěvkovým organizacím, spolupráce na projektové činnosti odboru, spolupracuje na agendě reprodukce majetku, s nímž hospodaří příspěvkové organizace.
Kontaktní pracovník: Mgr. Luboš Císař, vedoucí oddělení zdravotní péče a ekonomiky odboru zdravotnictví tel.: 541 651 146
Požadujeme:
˘ vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání
˘ studijní obor: nejlépe ekonomie, veřejná správa
˘ znalost příslušné legislativy: zákon o krajích, o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, o finanční kontrole ve veřejné správě
˘ zvláštní odborná způsobilost při finančním hospodaření územních samosprávných celků a jeho přezkumu (do 18 měsíců po nástupu do pracovního poměru)
˘ schopnost samostatné i týmové práce
˘ schopnost aktivně přistupovat k řešení problému
˘ tvůrčí