Peer konzultant

  • Trutnov

Pracovní místo ( Peer konzultant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PEER KONZULTANT
Úvazek 0,25 - 0,5
Charakter vykonávané činnosti:
práce se svým osobním příběhem při vedení klientů na cestě k zotavení
vedení individuálních a skupinových aktivit zaměřených na sdílení vlastní zkušenosti s onemocněním
aktivní člen týmu, spolupracuje s členy týmu
úzká spolupráce se sociálními pracovníky a zdravotníky
účast na poradách týmu
poskytování zpětné vazby týmu
Požadavky:
osobní zkušenost s vážným duševním onemocněním (schizofrenie, bipolární porucha, …)
minimální požadované vzdělání - kurz pracovníka v sociálních službách
stabilizovaný zdravotní stav a schopnost se svým zdravotním stavem pracovat
nevyužíval/a jste nikdy služeb Stacionáře RIAPS
aktuálně nevyužíváte žádnou ze služeb RIAPSu
dobré komunikační schopnosti
ochotu o svém onemocnění a životním příběhu otevřeně hovořit
ochotu pomáhat lidem s duševním onemocněním
schopnost pracovat v týmu
základní dovednosti práce s PC
Místo výkonu práce: Trutnov, Dvůr Králové nad Labem
Nástup možný od 1. 7. 2019
Nabízíme:
zajímavou a kreativní práci
prostor pro seberealizaci
odpovídající finanční ohodnocení (dle vzdělání, délky praxe a výše úvazku) - 7.000 - 14.000
stravenky
možnost dalšího vzdělávání v oboru
odborné vedení a supervizi
Náležitosti přihlášky:
strukturovaný životopis s prohlášením: Souhlasím s poskytnutím osobních údajů uvedených v tomto životopise a jejich schraňováním pro účely výběrového řízení Stacionář RIAPS.
motivační dopis v rozsahu min. 0,5 - max. 1 A4 s uvedenou osnovou: Co mě motivuje pro práci peer konzultanta? Proč bych měl/a získat danou pracovní pozici právě já? Čím moh