Technik informačních technologií

  • Brno

Pracovní místo ( Technik informačních technologií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Centrum informatiky, Oddělení systémové a technické podpory, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme

technika informačních technologií

Požadavky:
• maturitní zkouška (obor informační technologie, informatika výhodou)
• vhodné i pro absolventy středních, vyšších odborných a vysokých škol
• aktivní zájem o obor IT
• znalost AJ na základní úrovni pro čtení technické dokumentace
• znalost HW a periferií
• základní zkušenosti s instalací programů, zálohováním dat, správou počítačových sítí
• schopnost rychle a pružně reagovat na vzniklou situaci
• morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:
• práci v mladém kolektivu
• získání profesních zkušeností od kolegů
• celou řadu zaměstnaneckých výhod v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: dohodou

Profesní životopisy zasílejte elektronicky na adresu paní Jany Zemánkové, asistentky náměstka Centra informatiky, e-mail: Zemankova.Jana@fnbrno.cz, tel. 5 3223 2892
Volné místo technik informačních technologií pro lokalitu Brno.