Obchodní konzultant Skupiny ČEZ

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodní konzultant Skupiny ČEZ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob prvního kontaktu zájemce telefonicky (po-pá: 8:30-11:00 hod) nebo e-mailem marcela.voborilova@cezpoint.cz

Požadavky:
- pro-klientský přístup
- předchozí zkušenosti v jednání s majiteli a manažery firem výhodou
- komunikační dovednosti na vysoké úrovni
- obchodního ducha
- znalost práce na PC

Náplň práce:
- prezentace produktů skupiny ČEZ v daném regionu
- aktivní budování klientského portfolia v segmentu středních podniků (B2B)
- samostatné vedení a správa obchodního případu
- uzavírání smluv
- osobní jednání o optimalizaci spotřeby dodávky energií a individuální nabídky technologických celků
- následná péče a poradenství vlastního klientského portfolia
- práce s interním CRM systémem

Nabízíme:
- perspektivní a dlouhodobou spolupráci se silným partnerem
- zázemí prestižní společnosti
- motivační ohodnocení, které tvoří fix a bonusy bez horního limitu
- vstupní produktová a prodejní školení
- administrativní podpora back office a seniorního kolegy
- po zaškolení získáte status Certifikovaný obchodní zástupce skupiny ČEZ
Volné místo obchodní konzultant skupiny čez pro lokalitu Brno.