Vedoucí oddělení a sociální pracovník

  • Brno

Pracovní místo ( Vedoucí oddělení a sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Předpoklady pro vznik pracovního poměru:
- státní občanství ČR, u cizích státních příslušníků trvalý pobyt v ČR,
- dosažení hranice 18 let a způsobilost k právním úkonům,
- dobrá znalost českého jazyka,
- bezúhonnost
- splnění předpokladů pro výkon správních činností stanovených zvláštními právními předpisy - např. vyhláškou 512/2002 Sb. (doloží se kopií dokladu o složení zkoušek zvláštní odborné způsobilosti nebo je třeba zkoušku složit do 18 měsíců od počátku pracovního poměru),
- plná svéprávnost,
- zdravotní způsobilost (doloží se osvědčením lékaře pracovnělékařské péče před nástupem do zaměstnání)

Požadavky:
- vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání se zaměřením na sociální oblast dle S 110 zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění,
- velmi dobrá znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel, Outlook),
- dobré komunikační schopnosti, pozitivní vztah k sociální práci,
- samostatnost, schopnost týmové práce, spolehlivost, časová flexibilita,
- ochota k celoživotnímu vzdělávání, odolnost vůči psychosociálnímu zatížení.
Dále je výhodou praxe ve veřejné správě na obdobné pozici, zkouška zvláštní odborné způsobilosti na úseku sociální péče, znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách a souvisejících předpisů s použitím v praxi.

Zaměstnanecké výhody:
25 dnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na aktivity z FKSP

Adresa pro příjem přihlášek (přihlášky zasílejte pouze písemně se všemi náležitostmi a přílohami!)
Úřad městské části Brno-Bystrc, nám. 28.dubna 60, 635 00 Brno
Volné místo vedoucí oddělení a sociální p