Technik zkušební laboratoře

  • Chrudim

Pracovní místo ( Technik zkušební laboratoře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim - Za Pivovarem 611
Nástup možný ihned.
NÁPLŇ PRÁCE: práce při provádění zkoušek stavebních hmot v laboratoři a na stavbách
POŽADUJEME: min. SŠ vzdělání s maturitou, nejlépe technického zaměření; aktivní řidič - ŘP skup. B, aktivní znalost práce na PC aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, logické myšlení, časová flexibilita, zkušenosti s prací v laboratoři nebo v silničním stavitelství výhodou
NABÍZÍME: zázemí stabilní české společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, stravenky s příspěvkem zaměstnavatele
nástup možný ihned
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Další profesní vzdělávání, stravenky s příspěvkem zaměstnavatele
První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese.
Volné místo technik zkušební laboratoře pro lokalitu Chrudim.