ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB Pracovník obchodně klientského místa

Pracovník obchodně klientského místa

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovník obchodně klientského místa - vzdělání středoškolské. Pracoviště Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný nebo zkrácený, prac. doba pružná (Po, St a Pá 8:00-12:00h, 13:00 - 17:00h; Út a Čt 8:00 - 12:00, 13:00 -16:00h). Nástup dle dohody. Mzda 17.000,-- - 25.000,-- Kč hrubého. Dlouhodobou pracovní spolupráci, nadstandardní firemní kulturu, zajímavé finanční ohodnocení, flexibilní pracovní dobu, min. SŠ vzdělání zakončené maturitou, čistý trestní rejstřík, zodpovědnost a samostatnost, komunikační schopnosti a příjemné, Vystupování. Pro bližší informace se obracejte na manažerku obchodní skupiny ČSOB Pojišťovny paní Evu Fukovou, sídlo pobočky: Za Plevnem 297, 381 01 Český Krumlov, tel. 734 582 470, e-mail: eva.fukova@obchod.csobpoj.cz.
Volné místo pracovník obchodně klientského místa pro lokalitu Český Krumlov.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 04. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pracovník obchodně klientského místa

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB
Ulice: Za Plevnem 297
Město: Český Krumlov
PSČ: 381 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Fukova
E-mail: eva.fukova@obchod.csobpoj.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB