Svářeč - zámečník

  • Loštice

Pracovní místo ( Svářeč - zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Moravičanská 581/29, 789 83 Loštice
Olomoucká 784/116, 789 83 Loštice
Palackého 797/28, 789 83 Loštice

Svářeč ocelových a hliníkových konstrukcí, dílů a součástek, zámečník.
Baví Vás svářet a rádi odvádíte přesnou práci?
Jsme společnost ZLKL, s. r. o. a svým zákazníkům nabízíme širokou škálu strojírenských činností, konkrétně obrábění, lisování, svařování, povrchové úpravy. Pyšníme se titulem odpovědná firma roku a patříme mezi 100 nejlepších v ČR.

JAKÉ JSOU NAŠE POŽADAVKY?
zkušenosti se svařováním výhodou
znalost svařování v ochranné atmosféře CO2 - MIG/MAG 135
znalost svařování TIG výhodou
dobrá orientace ve výkresové dokumentaci

PROČ PRACOVAT V ZLKL?
stabilita práce (zakázky máme na dlouho dopředu)
mzdu vyplácíme pravidelně, včetně přesčasů
možnost školení a profesního růstu
Pracovní doba: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00. Zaměstnanecké výhody: firemní ubytovna, podnikové stravování.
Kontakt: e-mailem.
Volné místo svářeč - zámečník pro lokalitu Loštice.