HR Specialist

  • Hrádek nad Nisou

Pracovní místo ( HR Specialist ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:

Organizace pohovorů s uchazeči o zaměstnání
Spolupráce s personální agenturou zprostředkovávající agenturní zaměstnance
Administrativa spojená s nástupem a výstupem zaměstnanců
Spolupráce s příslušným úřadem práce ohledně nabídky volných pracovních míst, přihlašování a odhlašování cizinců
Vytváření podkladů k reportům
Organizace periodických lékařských prohlídek

Požadavky:
Praxe alespoň 1 rok
SŠ vzdělání
MS Office (MS Excel)
Znalost systému Power Key a Elanor výhodou
Znalost Zákoníku práce

Nabízíme:
Práce na HPP pro významného dodavatele v Automotive
Místo pracoviště: Hrádek nad Nisou
Nástupní plat odpovídající dané pracovní pozici
5 týdnů dovolené
Roční bonus
Jazykové a odborné kurzy
Příspěvky na stravu
Pružná pracovní doba
Práce v mezinárodní společnosti

V případě Vašeho zájmu o účast ve výběrovém řízení prosím pošlete svůj životopis na adresu: Klara.hlavackova@tristone.com
Volné místo hr specialist pro lokalitu Hrádek nad Nisou.