Dělník - provozní elektrikář

  • Brno

Pracovní místo ( Dělník - provozní elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Odbor hospodářsko-technické správy, Správa budov – Údržba, Pracoviště medicíny dospělého věku, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme:

dělníka - provozního elektrikáře

Počet volných míst: 3

Požadavky:
• vyučen v oboru elektrikář - silnoproud nebo SŠ vzdělání v oboru
• platné osvědčení – vyhláška 50, ustanovení § 6 o odborné způsobilosti v elektrotechnice
• praxe v oboru minimálně 4 roky
• občanská a morální bezúhonnost

Nabízíme:
• pracovní místo v nepřetržitém provozu
• možnost ubytování pro mimobrněnské uchazeče
• celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: dohodou

Platové podmínky:
Základní tarif od 16 720 ,- Kč do 22 550,- Kč (základní tarif 16 720,- Kč je uveden pro 7 platovou třídu a 4 platový stupeň – praxe do 6 let; 22 550,- Kč je základní tarif pro 7 platovou třídu a 12 platový stupeň, délka praxe nad 32 let.) Základní tarif je uveden bez nárokových a nenárokových složek platu.

Kontaktní osoba:
profesní životopisy zasílejte na adresu vedoucího Údržby pana Josefa Horňáka, FN Brno, Jihlavská 20, Brno 625 00 nebo elektronicky na e-mail: Hornak.Josef@fnbrno.cz
tel.: 5 3223 2573
Volné místo dělník - provozní elektrikář pro lokalitu Brno.