PRACOVNÍK/-ICE NA VÝROBU BRAMBOROVÝCH KNEDLÍKŮ

  • Most

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/-ICE NA VÝROBU BRAMBOROVÝCH KNEDLÍKŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VHODNÉ PRO OZP
Náplň práce: zpracování těsta a vaření knedlíků.
Požadujeme: slušnost, spolehlivost, chuť pracovat
Nabízíme: HPP na zkrácený úvazek 30hod týdně (možnost práce na plný úvazek), příjemný kolektiv, čtvrtletní odměny, pravidelné výplaty s možností záloh, pouze ranní směny, docházkový bonus.
Zaměstnanecké výhody: výkonnostní prémie
HLÁSIT SE: Kubát Ivan, tel.: 776 118 544, e-mail: kubat.ivan@centrum.cz, osobně na asdrese ČSA 1292, Most Ne - Čt 7:00 - 14:00hod.
Volné místo pracovník/-ice na výrobu bramborových knedlíků pro lokalitu Most.