Specialista prodeje produktů Veselí nad Lužnicí

  • Veselí nad Lužnicí

Pracovní místo ( Specialista prodeje produktů Veselí nad Lužnicí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme Vás, kteří - rádi komunikujete s lidmi, řešíte vzniklé situace s klientem a optimistickým přístupem, máte obchodního ducha a dovedete s úsměvem klientům nabízet služby a produkty, se rychle dokážete zorientovat v novém softwarovém prostředí a práce s počítačem je pro Vás hračka.
Náplň práce - obchodní činnost pro finanční skupinu ČSOB, poskytování vybraných poštovních služeb, zodpovědnost za obchodní výsledky, poskytování metodické podpory ostatním zaměstnancům pošty.
Co od Vás očekáváme - baví Vás kontakt s lidmi, v práci máte rád/a pořádek, jste týmový hráč, rád/a se učíte nový věcem, jste s počítačem kamarád/ka, ve skříni máte založené minimálně maturitní vysvědčení.
Co Vám nabízíme - velmi zajímavým finančním ohodnocením (fixní plat + provize za každý uzavřený produkt, jejíž výplata není závislá na splnění celkového obchodního plánu), zázemím stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, příjemným diskrétním prostředím, vybaveným vším potřebným pro realizaci obchodních schůzek, možnost aktivně se podílet na růstu kvality služeb a celé firmy, získáním kvalifikací a certifikací potřebných pro výkon obchodní činnosti, širokou škálu benefitů (týden dovolené navíc, příspěvky na stravenky, příspěvky na rekreaci, aj.), pracovní smlouvou na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Kontakt telefonicky, e-mailem.
Volné místo specialista prodeje produktů veselí nad lužnicí pro lokalitu Veselí nad Lužnicí.