Mzdová/ý účetní - pouze pro OZP

  • Brno

Pracovní místo ( Mzdová/ý účetní - pouze pro OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky nebo e-mailem
Jsme moderní sociální firma Kolibřík provozující zákaznické centrum. Do svého týmu hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Samostatné mzdové účetní.
Náplň Vaší práce:
Kompletace účetní a jiných pracovně-právních dokumentů
Správa zaměstnaneckých dokumentů v PC systému
Výpočet mezd
Správa a výpočet dotací a další...
Co požadujeme:
Pracovitou, učenlivou a samostatnou osobnost
Prokazatelnou zkušenost v oboru, zejména pak s výpočtem dotací
Min. středoškolské vzdělání
Základní přehled o současných zákonech a problematice
Uživatelskou znalost MS Office
Základní přehled o daňové problematice a současných platných zákonech
Nabízíme:
pracovní prostředí a podmínky upravené potřebám osob se zdravotním postižením (OZP), motivační mzdové ohodnocení; možnost zkráceného úvazku; cefeterie; vouchery ke mzdě apod.
Pracovní úvazek plný nebo zkrácený 30-40 hodin týdně
Volné místo mzdová/ý účetní - pouze pro ozp pro lokalitu Brno.