Hlavní účetní

  • Pardubice

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce Pardubice
Rámcový popis práce:
Sestavování účetní uzávěrky.
Sestavování výkazů k DPH, DPPO, dani ze závislé činnosti a dani vybírané srážkou, dani
z nemovitostí.
Kontrola a evidence faktur vydaných a evidence o jejich zaplacení.
Kontrola správnosti zaúčtování přijatých faktur a evidence o zaplacení.
Tvorba měsíčních a čtrnáctidenních výkazů CF a výkazů fakturace.
Zpracování výpočtu výrobní a správní režie.
Vypracování vnitřních směrnic, postupů, pokynů apod.
Zajišťování inventarizací a inventur skladů a majetku v podniku.
Příprava ekonomických dat pro ostatní ředitele týkající se jejich úseků.
Zabezpečení správného chodu skladů, sledování výše zásob na skladech, kontrola postupů při
vedení skladového hospodářství.
V případě nepřítomnosti zastupuje jednotlivé pozice ostatních pracovnic účtárny.

Požadavky:
SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru.
Praxe na pozici hlavní účetní min. 3 roky nebo
Praxe na pozici všeobecné účetní min. 5 let.
Zkušenost s vedením účetnictví ve výrobní firmě výhodou.
Dobrá znalost MS Office (Microsoft Word, Excell).
Odpovědnost, pečlivost, aktivní přístup.

Nabízíme:
Příjemné pracovní prostředí.
Přátelský kolektiv.
Zaměstnanecké výhody:
Pružná pracovní doba,
jednosměnný režim,
5 týdnů dovolené,
závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele,
zdravotní volno 3 dny za rok,
příspěvek na penzijní připojištění.

První kontakt emailem
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Pardubice.