řidič nákladního vozidla

  • Bystřice

Pracovní místo ( řidič nákladního vozidla ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Bystřice u Benešova / Středočeský kraj/
ihned přijmeme na hlavní pracovní poměr nebo brigádně řidiče nákladního vozidla. Podmínkou je řidičský průkaz B a C. Řidičský průkaz E, případně profesní průkaz řidiče je výhodou. Zkušenosti s ovládáním hydraulické ruky, vazačské a jeřábnické zkoušky vítány. Nutná trestní bezúhonnost a dobrý zdravotní stav. Průměrná měsíční mzda 25 - 30.000,- Kč. Doba neurčitá, stravenky a další odměny dle schopností. Možnost zajištění ubytování i pronájem bytu. Práce po celý rok. První kontakt telefonicky, e-mailem. Osobní návštěvy 7-15 hod.
Volné místo řidič nákladního vozidla pro lokalitu Bystřice.