Pracovník/ce obchodního provozu - recepční

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Pracovník/ce obchodního provozu - recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Klíčová 167/4, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Pracovní doba: 6:00-18:00 h, 18:00-6:00 h. Náplň práce: jedná se o pracoviště recepce v domově mládeže s hotelovým provozem, objednání a ubytování hostů a další práce s provozem DM související (vedení ubytovací knihy, hotelové účty, hotelový deník), prodej doplňkového sortimentu (potravinářské výrobky, nápoje, hygienické potřeby apod.), komunikace se žáky, hosty, zaměstnanci a dalšími osobami. Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou (příp. střední vzdělání), výhodou praxe v oboru a jazykové znalosti (AJ, NJ, RJ), znalost práce na PC (Word, Excel), ochota a schopnost učit se novým věcem, bezpodmínečně bezúhonnost, zdravotní způsobilost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost týmové spolupráce. Nabízíme: dobré platové podmínky, příjemné prostředí, profesionální tým, závodní stravování, příspěvek na dovolenou. Kontakt pro zájemce: telefonicky (Mgr. Karel Borský - ředitel či pí. Jindra Ježková - ekonom) anebo e-mailem.
Volné místo pracovník/ce obchodního provozu - recepční pro lokalitu Mariánské Lázně.