expedient/ka

  • Kroměříž

Pracovní místo ( expedient/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- požadujeme: SŠ vzdělání, časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost, fyzickou zdatnost
- nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, PD: 8 hod. odpolední cyklus Ne-Čt 13:00-21:00 hod., zaměstnanecké výhody, nástup možný ihned, doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- benefity: příspěvek 40 Kč na stravování, na rekondiční pobyty, na životní pojištění, na
dojíždění nad 20 km, zvýhodněné telefonní tarify, zaměstnanecké balíčky, odměna 1000 Kč za vitalitu, 500 Kč za hospodářský výsledek, benefity v hodnotě 4 000 Kč libovolně kombinovatelné (masáže, poukázky do prodejny, pobyt v hotelu, kredit na oběd, mobil, úhrada lékařské a zdravotní péče), svačiny zdarma
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: zamestnani@kmotr.cz nebo na adresu KMOTR - Masna Kroměříž a.s., Hulínská 2286/28, Kroměříž k rukám paní D. Bradové.
Volné místo expedient/ka pro lokalitu Kroměříž.