Sociální pracovník - kontaktní pracovník

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Sociální pracovník - kontaktní pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Vodička Richard, tel.: 773140022, e-mail: vedouci.kctpkv.svetlozs@seznam.cz
(pracovní dny 8,00 - 11,00 hod)

Požadujeme: Minimálně vyšší odborné vzdělání při plnění podmínek odborné způsobilosti podle § 110 zákona o sociálních službách, trestní bezúhonnost, komunikativnost, flexibilitu, ochotu dále se vzdělávat, znalost práce na PC. Řidičský průkaz skupiny B a zkušenost s poradenskou činností v oblasti závislostí a/nebo soc. práce výhodou. Věk nad 21 let.
Nabízíme: další profesní růst formou vzdělávání v dané oblasti, metodickou a supervizní podporu.
V případě zájmu volejte na tel. číslo 773 140 022 případně rovnou posílejte strukturovaný životopis na e-mail: vedouci.kctpkv.svetlozs@seznam.cz - do předmětu mailu uvádějte Sociální pracovník pro K-centrum Karlovy Vary Životopisy zasílejte do 31. března včetně. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor, o jehož termínu budou informováni. Výše hrubé mzdy se bude dále odvíjet od započitatelné praxe (v soc. oblasti) a dosaženého vzdělání.

Nabízíme: dovolená navíc, účelový fond
Volné místo sociální pracovník - kontaktní pracovník pro lokalitu Karlovy Vary.