SPECIALISTA OPERATIVNÍHO NÁKUPU

  • Liberec

Pracovní místo ( SPECIALISTA OPERATIVNÍHO NÁKUPU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
-vytvářet, zpracovávat a zasílat objednávky dodavatelům,
-potvrzovat a aktualizovat termíny dodání,
-kontrolovat a urgovat včasné termíny dodání,
-vyjednávat obchodní podmínky u nových dodavatelů,
-poptávat/objednávat importní přepravu,
-zajišťovat dokumenty pro celního deklaranta,
-spravovat a vyhodnocovat data v IS Helios Orange
-spravovat svěřenou databázi dodavatelů,
-odpovědnost za logistické reklamace dodavatelům
-aktivní spolupráce s jednotlivými odděleními firmy – konstrukce, technologie, výroba, finanční atd.

JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
-min. SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
-praxe minimálně 1 rok na stejné či obdobné pozici výhodou
-zkušenosti s obchodem (dodací a platební podmínky, vyjednávání atd.) výhodou
-aktivní AJ (B2) podmínkou, NJ výhodou
-dobrá znalost práce na PC – MS Office (Excel nutný) podmínkou
-znalost IS Helios Orange výhodou
-ŘP sk. B podmínkou
-pokud jsi pozitivní a spolehlivý člověk s aktivním přístupem a příjemným vystupováním, máš výborné komunikační i organizační schopnosti, pak máš skoro vyhráno…
Volné místo specialista operativního nákupu pro lokalitu Liberec.