servisní technik - tepelná čerpadla

  • Jankovice

Pracovní místo ( servisní technik - tepelná čerpadla ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Holešov - dle zakázek
- Co budete dělat? - Spouštět, opravovat a servisovat tepelná čerpadla na firmě nebo přímo u zákazníka, Udržovat servisní databázi stále aktuální, Komunikovat se zákazníky a být pro ně technickou podporou
- Požadavky - Minimálně výuční list, Řidičský průkaz skupiny B, Technické a analytické myšlení, Obecná počítačová dovednost, Flexibilita, Schopnost učit se nové věci
- Uvítáme - Vyhláška 50 min $6, Certifikát pro práci s chladivy kat. I., Znalosti z oboru malých chladivových okruhů, Základní znalosti topných systémů
- Získáte - Ke své práci dostanete auto, notebook a mobilní telefon, Vzdělávací kurzy a školení, Profesní osvědčení vyhláška 50 $6 (nutnost vyučení v oboru elektro), Možnost kariérního růstu a zvyšování kvalifikace, Flexibilní pracovní dobu, Příspěvek na stravování, Slevu na firemní výrobky a služby, Možnost vypůjčení nářadí, neomezené množství kávy
- Nabízíme - Práci na plný úvazek, nástup možný ihned, Po uplynutí zkušební doby smlouva na dobu neurčitou, Nástupní mzdu HM 28 - 35 000 Kč, která je tvořena základní složkou a motivačními benefity, Půlroční a roční odměny

- Kontakt telefonicky nebo své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: petr.kalabus@neota.eu.
Volné místo servisní technik - tepelná čerpadla pro lokalitu Jankovice.