Výrobě technický ředitel

  • Trutnov

Pracovní místo ( Výrobě technický ředitel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VÝROBNĚ TECHNICKÝ ŘEDITEL
Popis pracovní pozice:
•řízení 2 výrobních provozoven KASPER KOVO v Trutnově včetně podpůrných úseků - technické přípravy výroby apod.
•výroba je zaměřena na výrobku tlakových nádob a zakázkovou výrobu kompletních výrobků z plechu
•většina produkce směřuje do zahraničí, proto je nutná flexibila z hlediska služebních cest a jednání se zákazníky a k tomu odpovídající jazykové vybavení a vystupování
•pracovní pozice je přímo podřízena jednateli společnosti
Požadujeme:
•VŠ/VOŠ vzdělání strojírenského směru
•praxi ve strojírenství minimálně 3 roky, zkušenosti z oblasti svařování plechu vítány
•praxi s řízením většího pracovního kolektivu
•řídicí schopnosti - řízení úseků o cca 250 zaměstnancích
•flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
•dobré organizační a komunikační schopnosti
•znalost AJ podmínkou
•znalosti LEAN technik výhodou
Nabízíme:
•dlouhodobou perspektivu uplatnění ve strojírenské firmě s exportním zaměřením
•nadstandartní mzdu + roční bonusy dle plnění stanovených ukazatelů
•odborný růst
•služební automobil, notebook, mobilní telefon
•nástup možný ihned nebo dle dohody
a spoustu dalších firemních benefitů ...
V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis
na níže uvedenou adresu:
Mgr. Bc. Dagmar Papíková, personální manažer,
KASPER KOVO s. r. o., Žitná 476, 541 03 Trutnov
TEL.: +420 499 827 163
MOB.: +420 731 192 923
MAIL: d.papikova@kasperkovo.cz
WEB: www.kasperkovo.cz | kasperg
Volné místo výrobě technický ředitel pro lokalitu Trutnov.