Procesní inženýr/ka

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( Procesní inženýr/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Triangle Žatec -Velemyšleves
Co Vás čeká:
Vytváření a popis výrobních procesů
Zlepšování procesů ve výrobě a optimalizace pracovišť
Řešení procesních změn
Procesní a technická podpora výroby

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Vzdělání technického směru, nejlépe strojírenský obor
Pracovní zkušenost na dané pozici v automotive
Komunikativní znalost anglického jazyka
Co Vám můžeme nabídnout:
Zajímavé platové ohodnocení.13.plat
Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy).25 dní dovolené.Flexibilní pracovní dobu.Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění.Cafeterii.Plně dotované stravné. Další firemní benefity.Firemní akce.Moderní pracovní prostředí
kariera@cz.gestamp.com
Volné místo procesní inženýr/ka pro lokalitu Velemyšleves.