Inženýr/ka logistiky

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( Inženýr/ka logistiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Průmyslová 61 Triangle Velemyšleves
Co Vás čeká:
Návrh, vývoj a soustavné zdokonalování logistických procesů toku materiálu
Návrh a vývoj skladových a úložných systémů
Aktivní zapojení do projektů, zastupování logistického oddělení
Aktivní účast na rozvoji efektivity skladových zásob a udržování zásob na vhodné úrovni
Tvorba, zavádění a kontrola metody 5S v logistice

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít::
VŠ/SŠ vzdělání
Zkušenosti na obdobné pozici v automotive
Komunikativní znalost anglického jazyka
Co Vám můžeme nabídnout:
Zajímavé platové ohodnocení
13.plat
Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
25 dní dovolené
Flexibilní pracovní dobu
Plně dotované stravné, Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění.Cafeteria
Další firemní benefity. Firemní akce. Moderní pracovní prostředí .
kariera@cz.gestamp.com
Volné místo inženýr/ka logistiky pro lokalitu Velemyšleves.