TAV stav, s.r.o.

pomocný stavbení dělník

Odeslat

Pracovní náplň
Nutně si telefonicky domluvit schůzku v pracovní dny od 10:00-12:00 hod
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo pomocný stavbení dělník pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: pomocný stavbení dělník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: TAV stav, s.r.o.
Ulice: Potocká 88
Město: Brno
PSČ: 623 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Volodymyr Taninets
Telefon: +420 602 724 146

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TAV stav, s.r.o.