Animátor nových médií, grafik, technik

  • Brno

Pracovní místo ( Animátor nových médií, grafik, technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přihlášku zašlete do 30. 3. 2019, a to elektronicky na adresu michal.kucera@moravska-galerie.cz nebo písemně na adresu: Moravská galerie v Brně, Husova 18, 662 26 Brno.
Občas v galerii potřebujeme natočit video z vernisáže, dobře nafotit akci pro děti, ozvučit vernisáž, zpracovat grafické podklady, pomoci s akcí pracující s videomapingem atd. S rychlým technologickým rozvojem těchto příležitostí přibývá a vzhledem k tomu, že chceme, aby se nové technologie staly nedílnou součástí doprovodných a edukačních programů, hledáme někoho, kdo je s námi bude nadšeně spoluvytvářet a propagovat.
Charakteristika pozice
práce s novými médii (video, audio) v rámci programů Moravské galerie
pořizování fotografických a video záznamů z akcí galerie, jejich další zpracování a archivování
příprava grafických podkladů materiálů sloužících k propagaci doprovodných programů a výstav
poskytnutí odborného technického zázemí při edukačních a doprovodných programech
týmová spolupráce s lektorským oddělením a oddělením marketingu a komunikace
posilování prestiže a budování dobrého jména instituce
Kvalifikační předpoklady a požadavky
schopnost práce s video a audio technologiemi
znalost grafických programů (Adobe Illustrator, InDesign)
zkušenosti s prací DPT grafika výhodou
VŠ vzdělání výhodou (např. ateliéry video, multimédia, nová média, grafický design apod. uměleckých škol)
kladný vztah k výtvarnému umění, designu a architektuře
schopnost týmové spolupráce
časová flexibilita
znalost AJ výhodou
trestní bezúhonnost
Nabízíme
- poloviční pracovní úvazek s možností navýše