plánovač/ka výroby

  • Sudoměřice

Pracovní místo ( plánovač/ka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Sudoměřice 552. Administrativně technický pracovník/ce pro přípravu výroby.
Požadujeme: středoškolské/vysokoškolské vzdělání, technické myšlení, organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost, flexibilita, odolnost vůči stresu, anglický či německý jazyk výhodou, znalost práce na PC.
Náplň práce: příprava zakázek, vytváření výrobních dávek, administrativní činnost.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, perspektivní a stálé zaměstnání, prémie za dobře odvedenou práci, v případě prosperity firmy 13. plat, příspěvek na stravování.
Pozice je vhodná pro absolventy. Nástup možný ihned, dle dohody.
Prosíme o zaslání životopisu na mail: prace@sudomerice.izos.org, na zakládě kterého budete pozváni na osobní pohovor
Volné místo plánovač/ka výroby pro lokalitu Sudoměřice.