Koordinátor zakázek ve výrobě

  • Blansko

Pracovní místo ( Koordinátor zakázek ve výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
˘Středoškolské nebo odborné vyučení, vhodné i pro absolventy
˘Komunikativnost
˘Proaktivní přístup, pečlivost, odpovědnost, samostatnost
Náplň práce:
˘Koordinace zakázek ve strojírenské výrobě
˘Přesun materiálu přes dílčí operace, manipulace paletovým vozíkem
˘Záznam o stavu vyráběných kusů
˘Evidence rozpracovanosti výroby
˘Dohled nad plněním výrobních termínů a kontrola výrobních plánů
˘Reporty o pohybu zakázek ve výrobě na vyžádání výrobního ředitele
Nabízíme:
˘Zázemí stabilní, ryze české společnosti
˘Vysoké nároky, ale také otevřenost, férovost a práci v motivovaném týmu
˘Příspěvek na stravování
˘Práce na HPP
˘Motivující pracovní ohodnocení, firemní benefity
˘Nástup možný ihned
˘Mzda: od 16 500 Kč
V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na níže uvedený email.
Komu se hlásit: Ing. Miloslav Zvejška - výrobní ředitel, tel: + 420 728 898 892 , e-mail: zvejska@bustec.cz
Volné místo koordinátor zakázek ve výrobě pro lokalitu Blansko.