Mechanici a opráváři elektronických přístrojů

  • Drásov

Pracovní místo ( Mechanici a opráváři elektronických přístrojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: mechanici a opráváři elektronických přístrojů
OC
Místo vhodné i pro absolventy.
Požadavky:
komplexní znalost elektroniky - schopnost orientovat se ve schématech, včetně znalosti elementárních prvků a jejich funkce.
Zkušenosti i s pájením SMD i Through-hole, praktickou konstrukcí, oživováním, vyhledáváním závad v elektronice a na deskách elektroniky, diagnostika.
Nástup možný ihned. Mzda: 20 000,- až 40 000,- Kč
Kontakt:Nielsen Jana,tel.603 152 960, e-mail: jana@aveogroup.com
Místo výkonu práce:Aveo Engineering Group, s.r.o.-provozovna, Drásov č.p. 202, Příbram 1
Volné místo mechanici a opráváři elektronických přístrojů pro lokalitu Drásov.