ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ VEDOUCÍ PRODEJNY

  • Vrbice

Pracovní místo ( ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ VEDOUCÍ PRODEJNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

17.4.2019/12,3,2019/ Pracovní pozice - zástupce / zástupkyně vedoucí prodejny. Směnnost různá, dle rozpisu směn. Typ prac. poměru: práce na dobu určitou, 6 měsíců - po zhodnocení prac. výsledků možnost prodloužení prac. poměru na dobu nerčitou. Vyučení v oboru Prodavač nebo Obchodník výhodou, praxe v maloobchodní činnosti vítána, zkušenost s vedením a řízením zaměstnanců. Řízení činnosti maloobchodní prodejny a podřízených zaměstnanců, organizace práce a prac. procesů.
Nabízíme stálý výdělek za dobře odvedenou práci, příspěvek na dovolenou, příspěvek na životní připojištění, příspěvek na stravování, příplatky za práci o víkendu nad rámec zákona.
Podrobnosti na www.jednota.cz, v sekci O nás - Kariéra.
V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem.
Volné místo zástupce/zástupkyně vedoucí prodejny pro lokalitu Vrbice.