Všeobecná sestra

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Všeobecná sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VŠEOBECNÁ SESTRA – ambulance chirurgie
-směnný provoz

Požadujeme:
- odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění (všeobecná sestra)
- zájem o obor chirurgie
- ochotu dále se vzdělávat
- profesionální vystupování, vstřícný přístup k pacientům a kolegům na pracovišti

Nástup: možný ihned nebo dle dohody

Nabízíme:
- moderní pracovní prostředí
- práci v příjemném a profesionálním kolektivu
- maximální podporu dalšího specializačního vzdělávání (nemocnice zajišťuje bezplatné specializační vzdělávání v rámci pracovní doby)
- v případě závazku vůči současnému zaměstnavateli nemocnice automaticky převezme 100% závazku
- propracovaný adaptační proces
- zázemí velmi stabilní organizace v regionu

Zaměstnanecké benefity:
- příspěvek ve výši 8.500,-Kč/rok na rekreaci, sport, kulturu, penzijní/životní pojištění, …
- možnost parkování přímo v areálu nemocnice
- 3 dny pracovního volna (po roce v zaměstnání)
- závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele

Bližší informace podá personální oddělení, tel.: 483 345 494, e-mail: pavel.kures@nemjbc.cz
Volné místo všeobecná sestra pro lokalitu Jablonec nad Nisou.