Programátor - Vývojář

  • Brno

Pracovní místo ( Programátor - Vývojář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailm nebo telefonicky
Popis práce:
vývoj/návrh FW a SW v oblasti měření, regulace a automatizace
definice vstupních parametrů
testování a ověřování výsledků vývoje
ostatní činnosti spojené s vývojem elektronických zařízení

Očekáváme:
programování mikrokontrolérů (Atmel AVR, ARM7, Cortex M3/M4)
jazyka C/C++
znalost verzovacího systému (GIT/SVN)
základní znalosti elektroniky, měření
základní znalosti softwarového inženýrství
zkušenosti se sběrnicemi SPI, I2C, USART.... výhodou
znalost vývoje embedded zařízení, jednočipových mikrokontrolerů
znalost software CADSOFT EAGLE
znalost průmyslových sběrnic a protokolů (LORAWAN, MODBUS, HART, MBUS...)

Nabízíme:
dlouhodobou spolupráci (smlouvu na dobu neurčitou)
velmi zajímavé finanční ohodnocení
možnost odborného růstu
pracoviště u centra Brna s dobrou dopravní dostupností
Pc, stravenky, mobilní tel., další firemní benefity
dovolenou navíc
přátelský kolektiv
nástup možný ihned, popř. dohodou
příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou/modrou kartou
Volné místo programátor - vývojář pro lokalitu Brno.