Telefonní operátor/konzultant

  • Brno

Pracovní místo ( Telefonní operátor/konzultant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pokud Vás naše nabídka zaujala a věříte, že právě Vy jste Ti praví pro náš tým, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na adresu Gabriela.kurilova@aukce-energy.cz.

Společnost Energy Economy Service s.r.o. hledá do svého týmu kolegu na pozici Telefonní operátor/konzultant. Společnost se zabývá přihlašováním domácností a firem do energetické aukce.

Požadujeme:
Komunikativnost
Samostatnost a spolehlivost za odvedenou práci
Chuť pracovat na svém rozvoji a zdokonalování se, týmový duch
Jasný, srozumitelný a příjemný mluvený projev
Znalost ČJ - mluvená i psaná forma
Uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:
Motivační ohodnocení zahrnující garantovanou mzdu. Je pouze na Tobě v jaké výši.
Nad rámec odměňovacího systému - odměny do výše 2000 Kč za kvalitu práce
Kariérní růst při dlouhodobé spolupráci
Průběžné školení a další rozvoj odborných dovedností a znalostí
Pracovní dobu 8 - 16:00
Volné víkendy, státní svátky a volno o vánocích
Po roce spolupráce - v případě spokojenosti, prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
Volné místo telefonní operátor/konzultant pro lokalitu Brno.