handy corp. s.r.o.

Prodavač/prodavačka spojovacího materiálu

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: komunikativnost, pracovitost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem, dobrý zdravotní stav, znalost spojovacího materiálu a programu MRP výhodou.
Náplň práce: prodej spojovacího materiálu, obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb, objednávky, fakturace, skladování zboží, práce v programu MRP.
Mzdové ohodnoceníje řešeno individuálně, dle znalostí a zkušeností. Základní hrubá mzda od 15 tis Kč + měsíční prémie dle tržby prodejny.
Své životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu, nebo se hlaste osobně na prodejně.

Výhody: stravenky, poukázky na volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, zaměstnanecké slevy, aj.
Volné místo prodavač/prodavačka spojovacího materiálu pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač/prodavačka spojovacího materiálu

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: handy corp. s.r.o.
Město: Zlín
PSČ: 760 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eliška Kozelková
E-mail: kozelkova@bmkco.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: handy corp. s.r.o.