AGC Fenestra a. s.

Dělníci ve sklářské výrobě

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce : výroba izolačních skel, expedice skla

Požadavky: ochota učit se novým věcem, spolehlivost, možnost dojíždění, časová flexibilita

Nabízíme: zázemí silné nadnárodní společnosti, náborový příspěvek, příspěvek na stravování, cafetérie, 5 týdnů dovolené, stálým zaměstnancům příspěvek na penzijní a životní pojištění, 13,14 plat
Volné místo dělníci ve sklářské výrobě pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dělníci ve sklářské výrobě

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Zlínský kraj
Pozici nabízí: AGC Fenestra a. s.
Ulice: 86
Město: Zlín
PSČ: 763 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vladimír Ries, Věra Janečková
Telefon: +420 577 100 629,577 100 623

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AGC Fenestra a. s.