Střídající vedoucí prodejny potravin

  • Zábřeh

Pracovní místo ( Střídající vedoucí prodejny potravin ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce jsou střídavě provozovny Jednoty s.d. Zábřeh, oblast Šumpersko, Mohelnicko, Zábřežsko, Jesenicko.
Baví vás práce s lidmi? Spokojenost zákazníků je pro vás výzvou?
Do našeho týmu hledáme uchazeče/ku na pozici STŘÍDAJÍCÍ VEDOUCÍ PRODEJEN.
Vaše úkoly:
- Zastupování vedoucích prodejen v dovolené, nemoci apod., plánování směn,
- Kompletní odpovědnost za chod prodejny a její hospodářské výsledky v době zastupování,
- Aktivní účast na vybalování zboží,
- Odpovědnost za dodržování a prosazování HACCP, BOZP, PO,
- Výpomoc při inventurách atd.,
Od ideálního kandidáta očekáváme:
- Zkušenost s vedením kolektivu, nejlépe v oboru,
- Ochotu učit se a prosazovat zájmy zaměstnavatele na svěřené prodejně,
- Loajalitu a časovou flexibilitu,
- ŘP sk. B, chuť cestovat,
Nabízíme:
- Příspěvek na dovolenou
- Prémie
- Stravenky
PRACOVNÍ DOBA: dle prodejní doby konkrétních prodejen. Zaměstnanecké výhody: stravenky pro zaměstnance, příspěvek na dovolenou, prémie
Zaujala vás naše nabídka? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na email becanova@jednota-zabreh.cz nebo kontakt telefonicky.
Volné místo střídající vedoucí prodejny potravin pro lokalitu Zábřeh.