TECNIMETAL - CZ,a.s.

Účetní

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme:
- praxe ve vedení podvojného účetnictví min. 2 roky
- zpracování účetních závěrek, daňových přiznání k DPH, kontrolní hlášení, silniční dani a dani z příjmů PO
- uživatelská znalost programů: Word, Excel, Outlook
- znalost účetní a daňové legislativy
- ochota učit se novým věcem
- pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, loajalita
- velkou výhodou: znalost účetního programu Compex, není podmínkou
Zaměstnanecké výhody: Zázemí stabilní společnosti, týden dovolené navíc, pružná pracovní doba, zvýhodněné stravování na pracovišti, kafeterie, samostatná kancelář, vzdělávání v oboru.
Kontaktujte emailem nebo telefonicky od 6:30 do 15:00.
Volné místo účetní pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Účetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: TECNIMETAL - CZ,a.s.
Ulice: Nábřeží 578
Město: Zlín
PSČ: 760 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Darina Koláříková
E-mail: ucetnimzdy@tecnimetal.cz
Telefon: +420 737 509 918

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TECNIMETAL - CZ,a.s.