VEDOUCÍ STROJNÍ POKLÁDKY

  • Liberec

Pracovní místo ( VEDOUCÍ STROJNÍ POKLÁDKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Plánuje činnost a realizaci speciální strojní sestavy na opravy komunikací (fréza, finišer)
Koordinuje jednotlivé pracovníky a činnosti mechanizace vč. využití techniky mezi jednotlivými středisky
Provádí kontrolu provádění činností na místech realizace vč. předání dokončeného díla objednateli
Zajišťuje servis a provozuschopnost strojů technologického souboru na velkoplošnou opravu komunikací
Zajišťuje fakturační podklady k externím zakázkám a kontroluje fakturaci zakázek
Zodpovídá za dodržování BOZP a PO u svěřených pracovníků
Podílí se na tvorbě cenových nabídek
Zajišťuje materiál na jednotlivé zakázky
V rámci ZU provádí dispečerskou činnost dle plánovaného rozpisu směn
Požadujeme:
SOU/SŠ v technickém oboru
Praxe na obdobné pozici min. 2 roky podmínkou
Zkušenosti se strojní pokládkou asfaltových betonů
Zkušenosti v oboru dopravního stavitelství velkou výhodou
Praxe s vedením lidí
MS Office, znalost PC na pokročilé úrovni podmínkou
ŘP sk. B
Organizační schopnosti
Nabízíme:
Práce na 1 směnu v letním období
Práce na směny v zimním období
Zajímavé platové ohodnocení dle praxe
5 týdnů dovolené
Zdravotní placené volno
Stravenky 120,- Kč/den
Další odměny v závislosti na hospodaření společnosti
Služební automobil i k soukromým účelů
Služební telefon
Služební notebook
Příspěvky na penzijní připojištění
Jazykové kurzy
Pojistka proti škodě způsobené zaměstnavateli
Cafeterie
Sociální fond